Terug

Welke merken natuurlijke huidverzorging zijn goed?

Sanne

Ik ben op zoek naar kwalitatief goede huidverzorgingsproducten op natuurlijke basis. Inmiddels zie ik door de bomen het bos niet meer. Er zijn zoveel merken. Wat zijn goede producten die ook doen wat ze zeggen?


2 Antwoorden

Antwoord van bedrijf dat niet langer actief is

 

hoi sanne,

 

begrijpelijk dat je door de bomen het bos niet meer ziet, er zijn heel wat producten op de markt.

 

De natuurlijke lijn waar ik gebruik van maak in mijn salon heet elements of nature. De producten zijn een zorgvuldige samenstelling uit plantaardige werkzame en verzorgende stoffen. Alle producten zijn dus op natuurlijke basis. 

 

De kwalitieit van deze natuurcosmetica is bijzonder goed. De textuur van de producten voelt prettig aan levert bij juist gebruik absoluut resultaat. Je kan altijd vrijblijvend bij mij in de salon gratis proefmonstertjes ophalen.

 

 

groetjes,

natascha

schoonheidssalon knap 

 


Antwoord van Personal Touch Beauty

Dag Sanne,

Ik weet niet of je inmiddels al een goed natuurlijk product hebt gevonden, maar ik dacht ik reageer toch even.

Ik werk in mijn schoonheidsssalon met het merk Lakshmi. 100% natuurlijk getest.

Mocht je nog vrijblijvend informatie willen dan ben je altijd welkom.

Groetjes Saskia

tel: 06-12864744

Onderstaand vindt je wat Lakshmi inhoudt:

LAKSHMI: de hoogste en meest zuivere kwaliteit

Stress, luchtvervuiling, vervuild water, verkeerde voeding, het gat in de ozonlaag en gebruik van agressieve producten zorgen allen voor een versnelde veroudering van de huid en kunnen op den duur gezondheidsproblemen veroorzaken.

Lakshmi cosmetica is bijzonder zuiver en puur, voedend, en houdt de huid fris en levendig.

Lakshmi, gecreëerd in het laboratorium van de natuur, gebruikt kruiden, zaden, bloemen, vruchten en producten van bijen. De producten zijn rijk aan wat de natuur ons biedt, zoals: shea butter, aloë vera, jojoba, sesam, centella asiatica, rose en myrrhe essentiële oliën.


De Lakshmi producten hebben de italiaanse certificering voor Natuurlijke Organische cosmetica, de AIAB (italian organic farming association) en de ICEA (institute for ethic certification). Lakshmi is het eerste gecertificeerde Ayurvedische cosmetica product in de wereld.

Wat is het verschil?

1. Natuurlijke conservering

2. De meest fijne bloemengeuren

3. Onovertrefbare moisturizer 100% natuurlijk

4. Aardolie vrij

5. Pure natuurlijke onbehandelde Aloe Vera gel

6. Wilde planten of biologisch geteelde planten

7. Duizenden jaren oude wijsheid van de Ayurveda

8. Niet getest op dieren

9. Geen genetische manipulatie