Over Schoonheidssalon Derma Naturale
www.dermanaturale.nl
Mijn naam is Ingrid van Berlo- van den Eijnden en ik ben K.O.C gediplomeerd schoonheidsspecialiste
Naast allround schoonheidsspecialiste heb ik tevens de opleiding beroeps visagiste en orthomoleculaire suppletie afgerond.
Ik heb van mijn hobby mijn beroep weten te maken en vind persoonlijke aandacht voor mijn klant belangrijk.
Als ik zie hoe een huid opknapt na een behandeling geeft me dat zoveel voldoening.
Ook bij acne valt veel winst te behalen, met name met de dieptereiniging daar knapt een huid zo van op. Zeker bij jonge mensen die krijgen meer zelfvertrouwen en zijn tenslotte de toekomst.
Ik vind het belangrijk om goed op de hoogte te blijven van mijn vakgebied dus volg ik regelmatig cursussen en trainingen om alle ontwikkelingen bij te houden.
Ik heb mijn schoonheidssalon sinds 2004 en is gevestigd in Mierlo.
U kunt bij Schoonheidssalon Derma Naturale terecht voor diverse soorten beautycare gezichtsbehandelingen.
Maar ook voor deelbehandelingen zoals b.v. het harsen van de bovenlip of het epileren van de wenkbrauwen.
Verder kunt u terecht voor o.a. harsen van benen, verven wimpers en/of wenkbrauwen.
U komt tijdens de behandeling helemaal tot rust en tegelijk wordt er gekeken wat er aan huidverbetering gedaan kan worden.
Kijk rustig rond naar alle mogelijkheden.
Ik hoop u graag te mogen begroeten in mijn salon!
Doelgroep
Onze locatie
